przegląd gwarancyjny Toyota diagnostyka Toyota tester Toyota
Lider Usług Samochodowych
 
jQuery Carousel
line
iso 9001
Serwis i części
do Toyota

Przegląd gwarancyjny Toyota
Toyota - najlepszy łódzki serwis Toyota

 
 

Zapraszamy do serwisu Toyota

zapraszamy do serwisu Zapraszamy do serwisu Toyoty!
Auto regularnie serwisowane pozostaje bezpieczne i przygotowane nawet na ekstremalne sytuacje na drodze. Cykliczne przeglądy gwarantują, że samochód na długie lata pozostanie w znakomitym stanie technicznym. Nasz serwis z przyjemnością podejmie się sprawdzenia kondycji twojej Toyoty. Co możemy ci zaoferować? Pełną diagnostykę, począwszy od stanu opon, po podsufitkę. Sprawdzamy poziom płynów, ciśnienie w oponach, faktyczny stan silnika i zawieszenia oraz stopień zużycia podzespołów pojazdu. Przetestujemy sprawność układu hamulcowego i piór wycieraczek, ustawimy prawidłowo oświetlenie zewnętrzne pojazdu, a w razie konieczności wymienimy żarówki.
Chcesz przygotować swoją Toyotę na nadchodzący sezon? Nic prostszego. Nasi wykwalifikowani serwisanci wykorzystują oryginalne komponenty zgodnie z instrukcją producenta, a ponadto stosują dedykowane preparaty eksploatacyjne. Sprawnie wymienią filtry kabinowe, uzupełnią olej, sprawdzą stopień zużycia paska klinowego i amortyzatorów oraz wymienią te elementy pojazdu, które uległy degeneracji.

Dlaczego TOYOTA Łódź? Nasi mechanicy stale poszerzają swoje kompetencje, uzupełniają wiedzę i śledzą nowości w branży motoryzacyjnej. A wszystko to po to, aby zapewnić najwyższy poziom obsługi. Oddając swój model Toyoty w nasze ręce, masz pewność, że otrzymasz z powrotem samochód gotowy na nowe wyzwania i kolejne tysiące kilometrów do zdobycia. Nie czekaj, zapoznaj się z pełną ofertą serwisu pogwarancyjnego Toyoty w Toyota Łódź!
 
 
black 10 line