tester Toyota naprawa Toyota Toyota Łódź
Lider Usług Samochodowych
 
jQuery Carousel
line
iso 9001
Serwis i części
do Toyota

Blacharska naprawa Toyota
Toyota - najlepszy łódzki serwis Toyota

 
 

Zapraszamy do serwisu Toyota

zapraszamy do serwisu Zapraszamy do serwisu Toyoty!
Karoseria samochodu jest niczym jego skóra – każdy mankament od razu rzuca się w oczy. Ślady pozostawione przez kolizję lub stłuczkę parkingową, otwieranie drzwi ze zbyt wielkim rozmachem, efekty po odśnieżaniu ulicy zeszłej zimy – to wszystko wpływa na ostateczny odbiór stanu wizualnego pojazdu. Jednak bez obaw, to da się naprawić!
W TOYOTA Łódź zatroszczymy się o karoserię twojej Toyoty i ze szczególną dbałością o najmniejszy detal sprawimy, że po wszelkich defektach nie pozostanie nawet najmniejszy ślad.
Jeżeli twój samochód wymaga ingerencji blacharsko-lakierniczych lub chcesz zrobić lifting karoserii, zgłoś się do nas. Mechanicy z Toyota Łódź to wykwalifikowani fachowcy, stale poszerzający swoje umiejętności i zdobywający kolejne poziomy wiedzy - podczas napraw wykorzystują specjalistyczne narzędzia pozwalające zniwelować ubytki i odkształcenia oraz pracują na oryginalnych podzespołach i preparatach konserwacyjnych, aby efekt przerósł najśmielsze oczekiwania.

Z nami wszelkie zarysowania, otarcia, wgniecenia, ubytki lakieru i korozja odejdą w przeszłość, a auto odzyska dawny kształt i blask. Oferujemy także piaskowanie felgi i renowację reflektorów, a na koniec – szereg zabiegów pielęgnacyjnych powłoki lakierniczej. Oddaj swoją Toyotę pod naszą opiekę, a odbierzesz samochód jak nowy! Zapraszamy!
 
 
black 10 line