Toyota serwis serwis Toyota klimatyzacja Toyota
Lider Usług Samochodowych
 
jQuery Carousel
line
iso 9001
Serwis i części
do Toyota

Toyota serwis
Toyota - najlepszy łódzki serwis Toyota

 
 

Zapraszamy do serwisu Toyota

zapraszamy do serwisu Zapraszamy do serwisu Toyoty!
Według raportu za rok 2021 przedstawiciele amerykańskiej organizacji Consumer Reports jednogłośnie uznali, że Toyota produkuje najlepsze samochody. Testowano aż 7 modeli i każdy z nich wyróżniał się na tle konkurencji. Pod uwagę brano wyniki testów drogowych i bezpieczeństwa, niezawodność oraz satysfakcję samych właścicieli aut. Toyota otrzymała 80 punktów, a tym samym pokonała w rankingu BMW (78 pkt) i Subaru (76 pkt), a nawet Porsche, które spadło z podium z hukiem.

Co jest sekretem tak wysokich not Toyoty? Oczywiście niezawodność, piękny design, dynamika i osiągi. Wszystko to firma z Hiroszimy zawdzięcza wysokiej jakości serwisowi.
TOYOTA Łódź to profesjonalny i kompetentny zespół serwisowy, stale poszerzający swoje kompetencje. Pilnujemy, aby każda ingerencja w auto była rzetelna i trzymała najwyższe standardy. Nasi mechanicy kompleksowo zajmą się gruntowną diagnostyką pojazdową oraz naprawami układu klimatyzacji, a ponadto pracami blacharsko-lakierniczymi, montażem zabezpieczeń i przeglądami samochodów marki Toyota, wykorzystując znakomitej klasy urządzenia i oryginalne podzespoły.
Szukasz najlepszego serwisu dla swojej Toyoty? Już nie musisz, trafiłeś znakomicie!
 
 
black 10 line